Obchod podle Kategorií

16 Ks/Set Sledovat stav Baterie, Změnit Nástroj Kit Opravy Pin Popruh Remover-MX8

Nové

228.38 Kč

16 Ks/Set Sledovat stav Baterie, Změnit Nástroj Kit Opravy Pin Popruh Remover-MX8 Položka Specifikace: Vlastnosti:

Typ:Hodinky, Baterie, Změnit Nástroj Kit

Množství:16 Ks

Tyto profesionální nástroje, uživatel může snadno změnit baterie pro hodinky.

Všechny nástroje jsou vyrobeny z pevného materiálu, který má trvalý výkon.

Stop otevřít stolu klíč (použití: Otevřete spodní kryt a utáhněte šrouby bud přímo zarovnán s nástrojem v přední spodní kryt prostoru dvou metrů ve směru spínače. Můžete snadno otevřít pouzdro hodinek zpět.)

Otevřená základna řezačky (použití: stiskněte tlačítko na spodní části hodinek pro spodní kryt musí být jedním z nástrojů, používaných, pry konci frézy.)

Split popruh zařízení (použití: Pokud jsou vaše hodinky je nové, pak se odstraní, když pásek je nejvíce vhodný k použití.)

Ucho Zdraví dotace (použití: věnováno demontáž řemínek hodinky případech a studenti mezi ušima.)

Červenou Svorku (použití: montáž a demontáž je nevyhnutelné použít kleště, hodinky, jako je demolice popruh v výchozí složky do složky, kolíky, atd..)

Skládací plastové sedátko popruh (použití: demolice hodinky řetěz, hodinky řetězce vložené plastové sedátko regály. Velmi snadno nahrát nebo otevřít popruh.)

Šroubovák (použití: pro vnitřní montáž a demontáž stroje použít.)

Gumové kladivo (použití: split popruh instalován po vlásenka, atd. při použití pro klepnutím na tlačítko.)

Král padl (použití: Pokud jsou vaše hodinky kapela je příliš těsné nebo příliš koupil pás, musíte přivést ji spadl menší.)

Ostré pinzety (Použití: Některé složky a jiné drobné příslušenství a náhradních dílů, atd.)

Tato Sada obsahuje následující nástroje:

Jeden kovové a plastové Hodinky Kladivo

Kovový Držák Popruhu Blok

Jeden watchband link pin remover

Mini Dlouhý Nos Kleště

3 Pin Údery

Pinzeta

Hodinky Případ Otvírák

2 Mini Šroubováky Phillips

3 Přesnost Drážkou Šroub Ovladače

Hodinky Případ Cutter

Pin

Při testování,opravit, opravit ,nahradit díly, bude lepší použít profesionální nástroj, nebo profesionální výměnu. A profesionální nástroj/náhradní není k poškození objektu snadno.

Použití profesionální nástroj/výměna může ušetřit více času, práce, účinnost bude vyšší.

Profesionální nástroj/náhradní nabízí bezpečnost a pohodlí pro uživatele, a také může chránit objekt jste opravu nebo upevnění.

Různé specifikace kladiva, klíče, šroubováky, elektrické pero, elektrickou vrtačku, nářadí, zahradní nástroje, balené kombinace nástrojů, náčiní a výrobků ze dřeva, atd., jen k přípravě budete potřebovat.

Profesionální náhradní, například telefonní kabel,objektiv fotoaparátu , přehrávače díly, malé zkušební zařízení atd.,a to nejen nepoškodí hlavní tělo snadno, ale také lépe pracovat.

Balíček Obsahuje: 1 Sada x 16 Ks Sledovat stav Baterie, Změnit Pin Popruh Remover Repair Tool Kit

1,O Doprava: Po objednání výrobku, budeme loď váš nákup během 3-4 dnů. Pokud máte speciální požadavky,prosím, zanechte nám zprávu nebo nás kontaktujte přímo. 2,O Vrácení peněz: Pokud je zboží poškozeno při přepravě, můžete se vrátit to do 7 dnů. Při žádosti o vrácení peněz musí kupující získat potvrzení od prodávajícího. 3,O, Velkoobchod a Dropshipping: Pro velkoobchod, nabízíme slevu nebo zdarma expresní přepravy, které trvá jen 3-8 dní, aby se dospělo. Pro pokles lodní dopravy, můžeme poslat zboží k vašim zákazníkům přímo a nenechá informace o nás, pokud byste chtěli. 4,Jak mohu sledovat můj pozemek?: Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče, otevřít) 5,Co mám dělat, když nákup ochranu, čas se krátí?: Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit. Takže vaše peníze nepůjdou na můj účet.

Štítky: elektrické pin odstranění, opravy hodinek, kovové hodinky popruh odstranění, pin odstranění plastové, hodinky kapela pin odstranění, jarní pin odstranění, pin hodinky, nástroj, hodinky, kit hodinky, nastavit hodinky.

Číslo Modelu 15260
Typ Nástroje
Značka luxfacigoo

Napsat recenzi

16 Ks/Set Sledovat stav Baterie, Změnit Nástroj Kit Opravy Pin Popruh Remover-MX8

16 Ks/Set Sledovat stav Baterie, Změnit Nástroj Kit Opravy Pin Popruh Remover-MX8

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat