Obchod podle Kategorií

Otisků prstů Chytrý Válec Zámek heslo Biometrický Elektronický Zámek s Kódem digitální Klávesnice Domácí inteligentní zámek šatní skříň

Nové

1 569.91 Kč

Otisků prstů Chytrý Zámek Válec pro Evropský Model

Snadno instalovat, udržovat a používat inteligentní dveřní zámek, který nevyžaduje žádné vrtání, žádné dráty a žádné tesařské práce. Odemknout pohodlně přes otisk prstu, PIN kódu nebo záložní mechanický klíč.

Více Válců Možnosti Velikosti

★Standard: Evropský Standard 40/40mm ★Další velikosti k dispozici:30/30mm 35/35mm 60/40mm 75/40mm

Nastavitelný Zámek Válec

Uvnitř rukojeti může být volně nastavitelný může být upravena tak, aby maximální délka 20mm

Instrukce:

Odemknout: Otisk Prstu/ Heslo/Klíč Barva: Stříbrná/Černá Typ baterie: AAA Baterie Výměna Baterie: Vymìnitelné Materiály: 304 Nerezová Ocel + Hliník + Plast Vodotěsné Grade IP44 Automatické Zamykání: Ano Nízký Stav Baterie Funkce Připomenutí: Ano Pracovní Teplota: -30-60 stupňů

Více datils

Aryclic Dotykové Klávesnice Heslo podpora 4-8 digitals Podpora Anti-Vykukující Virtuální Heslo, zadejte, zadat náhodný přístupový kód před nebo po správné heslo, To je vaše dveře zajištěné.

Otisků Prstů Odemknout

Vyrobena z kvalitní zinkové slitiny materiál, vhodné jak pro bezpečnostní dveře, dveře, dřevěné dveře, skleněné dveře. Podpora 100.000 krát rotující spolehlivý test, aby se ujistil, vysoce stabilní a bezpečné kvality.

Mechanickým Klíčem Odemknout

Mechanický klíč a Externí napájení rozhraní jako náhradní v případě, že baterie je mrtvý.

Dlouhá Životnost Baterie Péči

Smart lock je pokročilý inteligentní zámek nabízí Airbnb integrace a high-tech automatizované funkce. Automatické funkce zámek lze nastavit čas pro konečné nastavení zabezpečení. Dlouhou životnost baterie zajišťuje kvalitní využití. S snadné dostat změny baterie, šetří se a být pohodlnější, když je napájení vypnuté.

Jak Nainstalovat?

●Jednoduše použijte hex šroubovák k instalaci do 3 minut ●Žádné lámání dveře nebo změnit dveře tělo

Měření:

C001B se hodí na jakékoliv dveře s tloušťkou 55-105 mm se standardní západka otvor, který je 2-1/8" v průměru. Každý zámek je dodáván s gumové podložky, které vám pomohou vytvořit co nejvíce bezpečné uchycení. Rozměry jsou uvedeny na obrázku níže, jak ukázat skutečné velikosti.

Vhodné Typy Válců

Naše Evropská norma smart lock vždy obleky pro zámek a kliku, jak je uvedeno v "označit" symbolem. Jste připraveni jít a nainstalovat jej nahradit vaše stávající zámky, jednoduše změnit nový zámek s naší detailní instrukce.

Seznam balíček

1 × zámek válec 1 x hex šroubovák 1 × stránce Instalačního Průvodce 2 × mechanický Klíč

Štítky: dveře otisků prstů zámek, aqara spínač, domů smart, dveře visací zámek, muž dveře, secur zamykání, zámek, elektrický spínač s časovačem, tuya zigbee, homekit spínač.

Úroveň zabezpečení Top Úrovni
Přizpůsobit typ dveří Bezpečnostní dveře ,dřevěné dveře ,skleněné dveře
Číslo Modelu C001B
Certifikace ROHS
barva STŘÍBRNÁ
Značka CB
Materiál hliníkové slitiny
Původ KN(Původu)
Odolnost vůči tlaku 100,1000 krát
Přizpůsobit tloušťka dveří 40mm-100mm

Napsat recenzi

Otisků prstů Chytrý Válec Zámek heslo Biometrický Elektronický Zámek s Kódem digitální Klávesnice Domácí inteligentní zámek šatní skříň

Otisků prstů Chytrý Válec Zámek heslo Biometrický Elektronický Zámek s Kódem digitální Klávesnice Domácí inteligentní zámek šatní skříň

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat