Obchod podle Kategorií

6M Samolepící Dveřní Těsnění Pás Počasí Pás Silikonové Zvuková izolace Okna Těsnění Průvan, Prach, Hmyz, Dveře, Pás 25MM/35MM/45MM

Nové

198.97 Kč

modname=ckeditor Název Produktu:

Samolepící Dveřní Těsnění Pás Počasí Stripping, Silikonový Spodní Těsnění Dveří Protihlukové Dveře a Okna sealProduct Vlastnosti:

【Bezpečný Mterials】-- Silikon—Non-toxické a šetrné k životnímu prostředí chránit materiál, Žádný dráždivý zápach, chrání zdraví své rodiny, což zákazníkům v pohodě,dobré pro rodinné použití.Vynikající pružnost, může být použit v extrémním počasí a nebude zlomit.

【Flexibilní A Odolný】-- Vyrobeny z flexibilní vodotěsné gumový materiál s vysokou transparentnost ultra-tenké a ultra-měkké majetek, Žádný vliv na používání oken a dveří. Snadno nastavit na délku, kterou potřebujete. Silný lepící podklad, non-odstraňování slizovitých látek, držet pevně , může pracovat po dlouhou dobu. Odtrhnout weatherstripping nesmí opustit lepkavé zbytky.

【Široce Používán】-- Široce používán pro bezrámové posuvné dveře, skleněné dveře, pes, dveře, dveře, spodní, plast-ocel okna a hliníkové slitiny, okna, skříně, vestavěné skříně, nábytek, skříně, sprchový kout, kuchyň.

【Snadné Použití】 - Instalace trvat několik sekund, jak vše, co musíte udělat, je odloupněte zadní fólii a nalepte ji na čistý povrch.Prosím potvrďte, že jste již vyčistili prachu před použitím, comperss to při vkládání(v případě, že teplota je nízká, to by bylo lepší, pokud budete používat elektrický vysoušeč vlasů na teplo zpět lepidlo ),protože to je velmi chladné, guma se může dostat tvrdý a kompaktní, aby se to samé stalo guma.

Popis produktu:

Počasí Odizolování Velikost: celková šířka: 25mm/lepicí krycí šířka: 10 mm/tloušťka: 1,25 mm celková šířka: 35mm/lepicí krycí šířka: 15 mm/tloušťka: 1,25 mm celková šířka: 45mm/lepicí krycí šířka: 15 mm/tloušťka: 1,25 mm [Tipy pro Nákup] 25 mm je vhodný pro utěsnění 0-15 mm mezera 35 mm je vhodný pro utěsnění 0 do 20 mm mezera 45 mm je vhodný pro utěsnění 0 do 30 mm mezera

Štítky: auto těsnění dveří, akustická basová past, těsnění pás, rukojeť porte, dveře slide, pěna zvuková izolace, rohožka venkovní, těsnění dvířek, washi páska gold matt, mřížka pásky washi.

Features1 Větruodolný/prachotěsný/odolný proti povětrnostním vlivům
Features2 Energeticky úsporné, zvukotěsné, a anti mosquito.
Materiál Silikonové
Použitelné scény okna těsnění/těsnění dvířek/sprchové dveře těsnění
Produkt Jméno2 studio zvuková izolace
Produkt Name3 těsnění dveří gumové
Silný Bod 3 Vynikající flexibilita
Produkt Jméno1 silikonové těsnění pás/silikonové těsnění dveří
Velikost 6M
Silný Bod 2 vodotěsné a non-deguming, držet pevně.
Silný Bod 1 Silný lepící podklad
Číslo Modelu 25MM/35MM/45MM
Typ Těsnící Pás/těsnění dveří strip/počasí strip

Napsat recenzi

6M Samolepící Dveřní Těsnění Pás Počasí Pás Silikonové Zvuková izolace Okna Těsnění Průvan, Prach, Hmyz, Dveře, Pás 25MM/35MM/45MM

6M Samolepící Dveřní Těsnění Pás Počasí Pás Silikonové Zvuková izolace Okna Těsnění Průvan, Prach, Hmyz, Dveře, Pás 25MM/35MM/45MM

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat