Obchod podle Kategorií

1ks Akvarijní DIY CO2 Systém Kit Generátor Regulátor Tlaku Vzduchu Nastavení Průtoku Vody

Nové

309.48 Kč

Materiál: hliníkové slitiny

Barva: Jako Obrázek Show

1. Hlavní tělo jednoduchý design, je pevný oxidace léčba z hliníkové slitiny, který nahradil složité plynové potrubí

2. Pevné non stárnutí hliníkové slitiny materiálu, nahrazuje plastové láhve víčko, a interiér je pečlivě navržen tak, aby zcela vyhnout výbuch cap způsobené stárnutím láhev szp;

3. Přesné nastavení vybere jemné nastavení jehlový ventil vyrobený ze všeho mědi materiál, který je nejvíce přesné a stabilní jemné nastavení na trh;

4. Vynikající bezpečnost je vybaven bezpečnostní ventil. Tlak je větší než 4kg, a tlak sycených nápojů láhev je 8kg, takže bezpečnost může být zajištěna. Kromě toho, bezpečnostní ventil, podporuje manuální přetlakový. Když tlak je pod 4kg, bezpečnost tlak, úleva může být dosaženo prostřednictvím vytáhněte kroužek pojistný ventil, který převyšuje většinu C02 generátory na trhu!

5. Double zkontrolujte, zda ventil design dvojitý zpětný ventil design zajišťuje, že se kyselina bude pouze výstup ve spodní části řezu láhev při vstupu na snížení láhev, tak, aby bylo zajištěno, že kyselina bude plně reagovat, aby se zabránilo hromadění kyseliny.

Balení: 1ks

Štítky: akvarijní co2 kit, co2 pravideln, akvarijní co2 regulátor chihros, akvárium reaktoru, air spring kit, akvarijní ryby živé, diy co2 systém kit generátor, co2, akvarijní co2, diy systeme kit co2.

Je Inteligentní Zařízení No
Moc CO2 Regulátor
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

1ks Akvarijní DIY CO2 Systém Kit Generátor Regulátor Tlaku Vzduchu Nastavení Průtoku Vody

1ks Akvarijní DIY CO2 Systém Kit Generátor Regulátor Tlaku Vzduchu Nastavení Průtoku Vody

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat