Obchod podle Kategorií

AC110V/220V DTC1200 regulátorem teploty kvalitní teplotní metr rozsah měření teploty --40.0 ° c-+99 ° c

Nové

270.34 Kč

Produkt úvod

on DTC1200 je termostat pro širokou škálu aplikace. Je vybaven vysoce přesné senzory.Teplota ovládání výkonu je přesné a stabilní, objem je malý, operace nastavení je jednoduché, vytápění a chlazení, jsou automaticky přepne, a teplota je řízena rozdíl nastavené hodnoty, určené s ABS samozhášecí pouzdro Je bezpečnější a spolehlivější k použití. Parametry výrobku Název Produktu: Regulátor Teploty ID produktu: DTC1200 Napájení: AC110V~220V Teplota měřicí rozsah:-40.0"C~99.9 ° c Přesnost:±1℃(-40.0℃-+70.0℃) Senzor délka: 100CM (včetně sondy) Regulátor teploty Rozměry: 93 mm*56mm* 34mm Relé kontakt kapacita; Cool(10A/AC250V); Teplo(10A/AC250V)

Provozní instrukce

Pod regulátoru normálním pracovním stavu, stiskněte a podržte tlačítko"power supply"klíč pro 3s může vypnout správce; podle správce "off" stavu, stiskněte a podržte tlačítko""klíč pro 3s se mohou obrátit na řadič. Podle správce normální pracovní stav obrazovky zobrazí aktuální hodnotu teploty; také správce může také přepínač pracovní režim mezi vytápěním a chlazením. Regulátor začne s chladicí cool kontrolka na při měření teploty≥teplota nastavená hodnota+ rozdíl hodnoty, a chladicí relé je připojen; "Cool", kontrolka bliká, znamená to, že chladicí zařízení je v kompresoru zpoždění chránit postavení; když měření teploty≤teploty nastavené hodnoty, v Pohodě kontrolka na, a chladicí relé odpojí. Systém se spustí topení, když je měření teploty hodnota≤teploty nastavené hodnoty-rozdíl hodnoty, a "Tepla" kontrolka, a tepelné relé spojuje; při měření teploty≥teploty nastavené hodnoty , "Teplo" indicatorlight je pryč, a tepelné relé odpojí.

Způsob, jak nastavit parametr:

Pod regulátoru normálním pracovním stavu, stiskněte tlačítko""klíč pro 3 nebo více, zadejte parametr úprava režimu, a "Set" kontrolka, displej zobrazí první menu kód"F1". Stiskněte"" tlačítko nebo""klávesy page up a page down menu položku najít odpovídajícím způsobem kód, stiskněte tlačítko"S"klíč k zobrazit parametr nastavená hodnota aktuálního menu. stiskněte a podržte tlačítko""klíč, stiskněte""tlačítko nebo""klíč znovu přizpůsobit nahoru a dolů parametr hodnota nastavení aktuálního menu položka. Stiskněte a podržte obě"" klíč a"" tlačítko nebo ""klíč současně zvolit a nastavit hodnotu parametru z aktuální menu hodnotu okamžitě. Stiskněte tlačítko"" a""na stejný čas k obnovení parametrů na tovární nastavení.

Štítky: sauna termostat, hygrostatu, pt100 termostat, gaz wifi teploměr, teploměry teploměr, řízení tepla, wifi teploměr zásuvka, wifi teploměr combi, 220v termostat, wifi teploměry snímače.

Délka Kabelu 1M
Teorie Regulátor Teploty
Přesnost ±1℃(-40.0-+70.0℃)
Max. Měření Teploty 70°C - 99°C
Senzor Délka 1M
Regulátor Teploty Velikost Regulátor Teploty Velikost
Typ měření NTC
Styl Zavěšení Na Zeď
Měřicí rozsah teploty -40.0 ° c -99.9 ° c
Značka TAPECHX
Režim Zobrazení digitální displej tube
Napájení Typ Nabíječka
Typ Displeje Digitální
Napájení AC110V /AC220V
Číslo Modelu DTC1200

Napsat recenzi

AC110V/220V DTC1200 regulátorem teploty kvalitní teplotní metr rozsah měření teploty --40.0 ° c-+99 ° c

AC110V/220V DTC1200 regulátorem teploty kvalitní teplotní metr rozsah měření teploty --40.0 ° c-+99 ° c

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat