Obchod podle Kategorií

COWIN E8 Aktivní Hluk Cancelling Sluchátka Bluetooth s Mikrofonem Hi-Fi Hluboké Basy Bezdrátová Sluchátka Přes Ucho Stereo Zvuk Sluchátka

Nové

3 000.54 Kč

Aktivní potlačení Šumu (ANC) Technologie.

Naše vylepšené ANC technologie výrazně snižuje hluk, aby vám pomohou zaměřit se na to, co chcete slyšet. ANC funguje to jak s a bez audio kabel a je ideální pro snížení šumu při dlouhých cestách v letadle nebo v místech s městském provozu.

Vynikající Kvalitu Zvuku.

Vynikající kvalitu zvuku z E8 je o 25% silnější, než naše předchozí model E7. Do 100dB dát hluboký, silný a ostrý zvuk-takže váš celkový zážitek z poslechu jen, že mnohem lepší.

Stabilní Životnost Baterie.

COWIN E8 sluchátka mají dobíjecí 545mAh baterie, s ANC nebo Bluetooth, 20 hodin život—poskytující téměř celý den poslouchat!

Noise Terminator

Nemůžeme ovládat hlas tohoto světa, ale můžeme si vybrat, co jsme chtěli slyšet.

Duální aktivní technologie redukce šumu

E8 headset používá dva AMS AS3435 čipy, quad-core kanál architektury, v kombinaci s dopřednou a zpětnou vazbu, dva aktivní redukce šumu technologie vám pomohou soustředit se na to, co chcete slyšet.

4 ks mikrofonů

Celkem 4 kusy vysoce citlivé mikrofony jsou použity uvnitř i vně sluchátek dutiny přesně zachytit okolní hluk

Osvoboďte se od hluku

To neustále měří, porovnává a reaguje na vnější hluk, pak zruší to s opačným signál.

Elektroakustická diagram

Použití Cowin je 10-rok audio technologie, aby rameno Cowin E8 s lepší zvuk, jasné středy a výšky, hluboké basy, dává vám větší hudební detaily.

Vysoce nakonfigurován zvuk

COWIN E8 pečlivě vybírá každý příslušenství,45mm velký otvor ovladače vám ostrý a silný zvuk,N50 high-sílu magnetu má vyšší rozlišení,32Ω reproduktor poskytuje více detailů.

Pohodlnější

Modernizované Měkké náušníky, COWIN E8 ANC Sluchátka jsou pohodlné s polštáři-jako měkkost na čelenku a bílkovin náušníky, zatímco earcups otáčet pro fine-tuned fit.

Odnímatelné ušní polštářky

8 silné magnety pro odsávání, flexibilní demontovat náušníky

Štítky: obchod bezdrátová sluchátka, cowin e7, bluetooth dostávají, bluedio bluetooth mikrofon, cowin, xiaomi redmi, bluetooth sluchátka kabelové vedení zařízení, bezdrátová sluchátka kabelové vedení zařízení, earphon, modrá bluetooth sluchátka.

Značka cowin
Certifikace CE
Styl Sluchátka
Ovládání Hlasitosti Ano
Vodotěsné No
Vocalism Princip Dynamické
Původ KN(Původu)
Ovladač Průměru 45mm
S Mikrofonem Ano
Funkce Aktivní Hluk Cancelling
Podpora APLIKACE Ano
Číslo Modelu Cowin E8
Odpor 32ΩΩ
Ovládací Tlačítko Ano
Podpora Paměťových Karet No
Délka Řádku 1,2 mm
Plug Typ Typ Čáry
Je bezdrátový Ano
Komunikace Wireless+Kabelové
Frekvenční Rozsah 20 - 20000Hz
Aktivní Hluk-Zrušení Ano
Citlivost 120±5bBdB

Napsat recenzi

COWIN E8 Aktivní Hluk Cancelling Sluchátka Bluetooth s Mikrofonem Hi-Fi Hluboké Basy Bezdrátová Sluchátka Přes Ucho Stereo Zvuk Sluchátka

COWIN E8 Aktivní Hluk Cancelling Sluchátka Bluetooth s Mikrofonem Hi-Fi Hluboké Basy Bezdrátová Sluchátka Přes Ucho Stereo Zvuk Sluchátka

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat