Obchod podle Kategorií

88V Akumulátorové Nůžky li-ion Prořezávání Smyku Efektivní Ovocný Strom Bonsai Prořezávání Elektrické Větve Fréza Terénní úpravy

Nové

1 721.94 Kč

Technická Specifikace:

- Item: 3D Flame Topení

- Oblast použití:10m/107ft

- Temp Rozsah: 59-89.6℉/15-32 °C.

- Barva: Černá / Červená

- Materiál: Nylon se samozhášecí (trup interiér + mesh) + ABS zpomalující hoření (shell)

- Jmenovité napětí: 220V

- Jmenovitý výkon: 50 hz

- Jmenovitý výkon: 500W

- Velikost: 7 x 4.8 x 6.9 cm

- Funkce: ochrana proti přehřátí / dumpingu power-off ochrana / Chladný a horký vzduch funkce / funkce načasování

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ:

1. +/- regulace teploty

2. Otáček:, regulace rychlosti mezi HIGH (vysoká) a LOW (pomalý)

3. Časovače: Stiskněte tlačítko TIMER pro nastavení času ohřívač automaticky tumn off.Stiskněte +/- pro nastavení zavírací době hodin, časový rozsah (1-12 hodin)

Vlastnosti a Výhody:

【Plug-in Zásuvky】Používá pouze 500W, tento Mini Ohřívač se zapojuje přímo do jakékoliv zásuvky bez jakékoli prostor, aby vám vřelé a příjemné místo k relaxaci!Dát to do zdi tak, aby zahřát své tělo při práci, čtení nebo sledování TELEVIZE, nebo doprovázet své děti.

【12H Časovač】Naše mini Ohřívač má integrovaný časovač automaticky vypne, když dosáhne nastaveného času, takže si můžete předem nastavit čas mezi 1-12 hodin ruční zapnutí/vypnutí automaticky. (Temp Rozsah: 59-89.6℉/15-32 °C) Poskytnout vám příjemný a pohodlný spánek po celou noc.

【Přenosný Mini Velikost】Velikost: 4 x 4,7 x 7.1 cm.Přenosný pohybovat a nosit kolem, ideální pro použití doma nebo v kanceláři.Kompaktní přenosný design, zabírá žádný prostor a je ideální pro zahřátí malé prostory, jako jsou kanceláře, ložnice, koupelna vnitřní použití.

【180° Otočný Konektor】konektor lze otočit o 180°, aby ubytovat různé výšky a pozice zásuvky, stačí připojit topení přímo do zásuvky kdekoliv.

【Ochranu proti přehřátí A Energetická Úspora】Tento výkonný mini ohřívač vestavěný automatický přehřátí systému, to se automaticky vypne, když se částí ohřívače nebo prostor teplota přehřátí pro větší bezpečnost.Úsporu energie a ohled na životní prostředí.

Obsah Balení:

1 x Osobní Mini Ohřívač

1 x Dálkové Ovládání

nebo

1 x Osobní Mini Ohřívač

Upozornění:

1. Prosím, dovolte 1-3mm chyba vzhledem k ruční měření.Pls ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku.

2. Barvu mohou mít různé jako rozdíl zobrazení,pls pochopit.

Štítky: bonsai, zahradní nůžky, pobočky pobočka, l elektrické zahradnické nůžky, zahradnické nůžky pro zahradní strom, pouzdro zahradnické nůžky, 88v, 88v baterie, kovadlina kováře, protea.

Certifikace NIC
Značka DOERSUPP
Funkce Skládací
Nůžky Typ KOVADLINA
Prořezávání Nástroj Typu Nůžky
Původ KN(Původu)
Dokončovací Není Potažený
Materiál Kovové

Napsat recenzi

88V Akumulátorové Nůžky li-ion Prořezávání Smyku Efektivní Ovocný Strom Bonsai Prořezávání Elektrické Větve Fréza Terénní úpravy

88V Akumulátorové Nůžky li-ion Prořezávání Smyku Efektivní Ovocný Strom Bonsai Prořezávání Elektrické Větve Fréza Terénní úpravy

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat